Puhkemajad asuvad 1,2 ha krundil ca 600m kaugusel Mändjala liivarannast.
Puhketalus on 9 erinevat hoonet. Sõltuvalt hoonest on voodikohti ühe majutuskoha kohta 3, 4, 5, 6, 8 või 11. Kõik majad on mõeldud ühe seltskonna majutamiseks va. ait kus asub eraldi 4 apartmenti millest kolm on 3-kohalised ja üks 6-kohaline. 
Voodikohti kokku on 60. Peamajas on ka söögisaal 60. inimesele.
Kõikides puhkemajades on lisaks voodikohtadele avatud köök-söögituba-elutuba, WC-dushiruum, TV, WIFI, väligrill.

Suuremate ürituste puhul tuleb rentida kogu kompleks, hinnaga 1800 EUR. 
Telkimine ja autosuvilate parkimine on eri-kokkuleppel.
Voodiriided ja rätiku võib ise kaasa võtta või rentida hinnaga 4 EUR/komplekt. Voodilinade kasutamine on kohustuslik.

Palume tutvuda ka alltoodud puhketalu kasutustingimustega. 

Check-in 14.00 ja check-out 11.00

Oma saabumisest ja lahkumisest palume teatada aegsasti telefoni teel. Külastaja registreerimiseks palume esitada isikut tõendava dokument. Alla 18 aastased noorukid tohivad puhketalu teenuseid kasutada ainult täisealise isiku vastutusel ja järelvalve all.

Puhketalus viibimisel, seadmete, hoonete ja rajatiste (N: kiiged) kasutamisel palume olla piisavalt hoolsad tagamaks enda ja teiste isikute turvalisus ning vara ja keskkonna säilimine. Kahjude tekkimisel palume sellest koheselt teavitada. Kahju põhjustanud isik peab need koheselt hüvitama. Tule tegemine on lubatud ainult selleks ettnähtud tulekolletes. Väligrillides on lubatud kasutada ainult grillsütt, mitte puitu. Palume hoida ligipääs vabana kõikidel sissekäikudel ja teedel. Esemete ladustamine ei ole lubatud, isiklikud asjad peavad asuma siseruumides. Ruumides suitsetamine ei ole lubatud. Palume ka austada naabrite ja teiste puhkajate privaatsust ja rahu. Õues muusika mängimine ei ole lubatud.
Tulekahju, muu õnnetusjuhtumi, vandalismi, vägivalla või muu õiguskorra rikkumisest palume koheselt helistada puhkemaja telefonile ja hädaabi numbril 112.

Ruumide hinnad on ühe öö kohta ja sisaldavad käibemaksu.
Mändjala puhketalul on õigus hindu muuta vastavalt nõudlusele, eriti suurürituste ajal nagu näiteks Saaremaa ooperipäevad, Mändjala rannapidu. Puhketalul on õigus paluda klientidelt tagatisraha võimalike kahjude hüvitamise katteks. Kahjude hüvitisele lisandub käsitlemise tasu 100 EUR.

Täname mõistva suhtumise eest ja soovime parimat puhkust!

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.